13. RLC  Günleri 28 Şubat'ta Yıldız Teknik Üniversitesi'nde
IEEE YTÜ öğrenci kulübü sektörün devlerini 28 Şubat, 1-2 Mart tarihlerinde 13. Defa bir araya getirecek! Mercedes-BENZ’in PLATİN Sponsorluğunu yapacağı RLC Günleri’ne bir çok sektörden önde gelen firmalar öğrencilerle buluşacak.

Geleceğini şekillendirmek için sen de İstanbul’da ki en büyük kariyer etkinliği olan RLC Günleri’ni kaçırma rlc.ytuieee.com adresinden online olarak kaydolabilirsiniz. Üstelik 10 oturuma katılan öğrenciler “Sertifika” almaya hak kazanacak.

Bir çok şirketi tek bir platformda birleştirmeyi başaran RLC Günleri’ne bu yıl Mercedes BENZ “Platin Sponsor” olarak yer alacak. “ZORLU ENERJİ” , “EAE” ve “SEVAL KABLO” nun Altın sponsor olarak yer aldığı RLC Günleri’nde “ABB”, “LAMP83” , “SÖNMEZ TRAFO” , “BEST” ve “ANEL GRUP” ta Gümüş Sponsor olarak yer alacak. “İSBAK, SCHNEIDER, AVL, LİMAK ENERJİ, SOCAR , HONEYWELL, VİKO, KUKA ROBOTICS, SIEMENS, ASKAYNAK gibi sektörün bir çok öncü firması katılacak. Öğrenciler hem birbirinden faydalı oturumlara katılacak hem de konferans salonu çevresinde kurulan stant alanlarındaki şirketleri yakından tanıma, onlara CV bırakma şansını bulacaklar.

LİMAK ENERJİ CEO ‘ su Birol ERGÜVEN, KUKA ROBOTICS Ülke Müdürü Kağan Abidin, SCHNEIDER ELECTRIC Genel Müdür yardımcısı Mehmet ÖZALP, Seval Kablo Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ersin TURGUT, SIEMENS ‘ten Hakan MAVRUK katılacak. Aynı zamanda Omron etkinlikte üniversite laboratuvarlarında 2 günlük eğitim verecek. Kariyer.net den Semih Gümüş Öğrencilere CV hazırlama yönünde tavsiyelerde bulacağı bir oturum yapacak.

ENERJİ, Endüstri 4.0 , Akıllı Şehirler Panelleri ve İnsan Kaynakları Forumunun olacağı 13. RLC Günleri 28 Şubat 1-2 Mart tarihlerinde YTÜ EEF Konferans Salonunda gerçekleşecek.200 den fazla öğrencinin konaklamalı olarak ağırlanacağı RLC Günleri’ne şu anda Türkiye’deki 99 üniversiteden kayıt aldık!

Eğer siz de; Sadece Derse Girerek Mühendis Olunmaz! diyenlerdenseniz 13.RLC Günlerine etkinliğine davetlisiniz!

Kayıt için rlc.ytuieee.com

Fizikist
Türkiye'nin Popüler Bilim Sitesi

0 yorum