Star Wars: Episode VIII’den ilk video geldi
Disney, Star Wars: Episode VIII’in çekimlerinin başladığını duyurdu ve filmin hayranlarına güzel bir sürpriz yapıp tanıtım videosu yayınladı.

15 Şubat’ta Londra’da bulunan Pinewood stüdyolarında başlayan çekimlerle birlikte filmin oyuncu kadrosu da belli oldu. Rian Johnsontarafından yazılıp yönetilen Star Wars: Episode VIII’de Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie ve Andy Serkis gibi oyuncular yer alacak.

Ayrıca yeni kadroya Oscar ödüllü Benicio Del Toro, Oscar adayı Laura Dern ve yetenekli yeni oyuncuKelly Marie Tran da dahil olacak. Yapımcılığı Kathleen Kennedy ve Ram Bergman’ın üstlendiği Star Wars: Episode VIII’in baş yapımcıları ise J.J. Abrams, Jason McGatlin ve Tom Karnowski. Prodüksiyon ekibine yeni katılanlar ise sektörün en yetenekli isimleri olarak gösterilen Steve Yedlin (Görüntü Yönetmeni), Bob Ducsay (Editör), Rick Heinrichs (Prodüksiyon Tasarımcısı), Peter Swords King (Saç ve MakyajTasarımcısı) ve Mary Vernieu (Amerika Casting Direktörü). Pippa Anderson (Yardımcı yapımcı, VP Post Prodüksiyon), Neal Scanlan (Yaratık & Droid FX Yaratıcı amiri), Michael Kaplan (Kostüm Tasarımcısı), Jamie Wilkinson (Aksesuar uzmanı), Chris Corbould (Özel efekt amiri), Rob Inch (Dublör Koordinatörü), Ben Morris (Görsel efekt amiri) ve Nina Gold (İngiltere Casting Direktörü) ise Star Wars: Episode VIII’in prodüksiyon ekibinde yer alacak diğer isimler arasında. Star Wars: Episode VIII,15 Aralık 2017‘de vizyona girecek.

Kaynak
http://www.log.com.tr/star-wars-episode-viiiden-ilk-video-geldi-video/

Fizikist
Türkiye'nin Popüler Bilim Sitesi

0 yorum