Yeryüzündeki tüm bitkiler yok olursa ne olur?

Yeryüzündeki tüm bitkiler yok olursa ne olur?

Film Önerileri 25 Ağustos 2015
Çevreye verdiğimiz zararlar yüzünden dünyanın bitki örtüsü gittikçe yok oluyor. Peki ya bir gün yeryüzündeki tüm bitkiler yok olursa? Sadece ormanlardan bahsetmiyorum. Meyveler, sebzeler tahıllar aklınıza ne gelirse. Tabi sonrasında hayvanlar da bir bir yok olacaktır. Ya insanlar? Kara kara düşündüğümüz “Dünyada hayat yok olduğunda insanlara ne olacak?“ sorusunun yanıtını kendi gözünden aktarmış Andrew Stanton ve Pete Docter.

2008 yapımı Pixar filmlerinden olan Wall-e dünyada tek başına kalan bir robotun hikayesi. Hergün aynı işleri yapan takıntılı robot Wall-e'nin hayatı dünyaya bırakılan robot Eve ile tanışınca bambaşka olacak. Bir tarafta dünyadan kaçıp bir uzay gemisinde robot gibi yaşayan insanlar diğer tarafta ise ismini ilk kadın Havva'dan alan Eve ve Wall-e'i aşkı. Bakalım dünyanın sonu nasıl olacak? İyi seyirler.

  FACEBOOK YORUMLARI

  YORUM YAP

Bu içeriğe yorum yapabilmek için lütfen
28 Aralık 2015
merhabalar sitenizin paylaşımlarını takip etmeye çalışıyorum... burada yeni farkettim ki filim önerileriniz de varmış ....:) çooook sevindim ama önerilerin az olması boynumu büktü....:( biraz ihmal edilmiş sanırım.... umarım ileriki zamanlarda bu liste zenginleşecektir... ileri doğru değil geçmişe doğruda önerileriniz olursa sevinirim...

Giriş Yap

Arkadaşına Gönder