• +2

  3. Dünya savaşı sopayla taşla olacak diyorlar bunun dogrulugu nedir?

  ibrahim Argan 17 Kasım 2016
 • +1
  Bunu einstein ' den duymuş olmalısınız . Bu sözden kasıt ; nükleer çılgınlık kontrol altına alınmazsa ; insanlık 100 sene öncesine gider . Her anlamda . ( kültürel , sağlık , mühendislik , fizik )
 • +2
  Bildiklerime göre: Olursa 3. Dünya Savaşı büyük teknolojilerle olacak.. Çok büyük çaplı bir zarar verecek dünyaya. Bu durum yeni bir savaş doğuracak ama artık teknolojiler kullanılamayacak haldedir ve taş ve sopalar kullanılacak. Tabi doğruluğu sınanamayacak bir cevap bu. Çünkü eylemler (dünya savaşları) daha gerçekleşmedi.
 • +1
  O sözü şöyle hatırlıyorum. "3ncü dünya savaşaını bilmem ama 4ncü dünya savaşı sopa ve taş ile olacak"...
 • +1
  Ve bunların hepside milyarlarca insanın içindeki 1 tek insanın egosu yüzünden olacak
  Onur 18 Kasım 2016
 • +2
  Gelişen teknoloji ve bilimi kötü yönü de olacak ve bu insanlar sayesinde olacak. Zaten yeni bir savaş türü çıkmış "siber savaş" bu savaşın ne olduğunu bilmeyenler için bilgi verirsek;bazı hacker grupları başka ülkelerin büyük internet sitelerine saldırarak hem online olarak zarar vermesi hem de "maddi" bakın iş maddi ye geldi ve günümüzde bu kavrama birçok lider çok çok önem veriyor herneyse devam edelim açıklamamıza,bu internet sitelerini nasıl mı çökertiyorlar DDOS saldırısı yaparak (Distributed Denial of Service (Dağıtık Hizmet Engelleme) bu ddos u anlamanız için şöyle örnek verelim: bir otobüs var (ve bu otobüs bir websitesi) bu otobüs sürekli insan alırsa (insan da burda veri oluyor) otobüs artık ilerlemez işte ddos saldırsıda böyle yani sürekli veri gönderiyor o siteye ve site çöküyor.3.dünya savaşına gelirsek bu savaşta herkes kendi teknolojisini geliştirerek birbirlerini ezmeye çalışacaklar ve birbirlerine silahları kullanacaklar taa ki bitene kadar. bitikten sonra taş ve sopalar kullanılacak.
  PYSKOPHAT 18 Kasım 2016
 • 0
  o sözün doğrusu 4. dünya savaşı taşla sopayla olacaktır...
  Hakan Cabbarcan 12 Ocak 2017
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İSTATİSTİKLER

4.645 soru

27.475 cevap

30.165 kullanıcı

Giriş Yap