• 0

  lisede gördüğümüz geometri matematik veya fizik bölümünde çok karşıma çıkıcakmı ? ben fizik yada matematik bölümünde okumak istiyorum ama geometriyi bi türlü anlamıyorum .

  Yiğit Ertan 02 Nisan 2016
 • 0
  bu arada geometriden kastım uzay geometrisi , vektörler falan değil dikdörtgen kare yamuk tarzı şeyler. matematik bölümünün ve fizik bölümünün derslerine baktım pek bunlarla ilgili birşeyler göremedim ama emin olmak istedim yardım edebilirmisiniz
  Yiğit Ertan 02 Nisan 2016
 • 0
  Geometri öğretmenliği diye bir şey yok. Matematik öğretmeni aynı zamanda geometri öğretmenidir zaten. Yani matematik okursan geometri çok karşına çıkar. Benim gibi fizik okursan, Geometri sadece analitik geometri diye bir ders olarak karşına çıkar 1 dönemlik o kadar. gerisi basit geometriler falan. Üstelik matematiğin iyiyse Fizik oku derim çok faydasını görürsün.
  ahmet can 02 Nisan 2016
 • 0
  matematiğim iyi baya fizik bölümünü çok istiyorumda herkez işsiz kalırsın diyo. ben bi plan hazırladım kendime gelecek için ama ne kadar mantıklı ondan emin değilim. fizik bölümü sonrası akademisyen olamazsam boşta kalmamak için fizik okurken bi yandan mühendisliste çap yapmayı planlıyorum iki bölümü bi arada götürmek zormu olur yoksa zaten ikiside fizik ve matematik üzerine olduğu için sıkıntı çıkmazmı ?
  Yiğit Ertan 02 Nisan 2016
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap