Boğaziçi Üniversitesi Global Career Summit’e Ev Sahipliği Yapıyor

Boğaziçi Üniversitesi Global Career Summit’e Ev Sahipliği Yapıyor

Etkinlikler 24 Aralık 2017
Global Career Summit: “Bulunduğumuz yere bir de farklı noktalardan bakalım, şimdi tam zamanı!” diyerek gün saymaya başladı.

Yaptıkları üniversite etkinlikleriyle yıllardır binlerce öğrenciye yeni deneyimlerle buluşturan 3İK ve ÖğrenciKariyeri işbirlikleriyle yepyeni bir zirvede öğrencileri ağırlamaya hazırlanıyor.

9-10 Şubat tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs’te bulunan Albert Long Hall’de düzenlenecek olan Global Career Summit etkinliği, Türkiye’deki tüm öğrencilere kapısını açıyor. Öğrencilerin kendi potansiyellerini fark etmesini ve dünya çapında kariyer fırsatlarını keşfetmelerini hedefleyen bu zirvede, farklı alanlarda sunumlar, network sağlayacak eğlenceli molalar, en iyi şirketlerin sunumları, ilgi çekici paneller, ilham verici konuşmalar, workshoplar öğrencilerle buluşacak.

İki gün sürecek etkinliğin sonunda öğrencilere sertifika verilecek olan zirvede, 500’den fazla öğrencinin katılımı bekleniyor. Etkinlik konuşmacıları ve kayıt detayları için http://www.gcs-summit.org/ adresine göz atmanız yeterli.

  FACEBOOK YORUMLARI

  YORUM YAP

Bu içeriğe yorum yapabilmek için lütfen

Giriş Yap

Arkadaşına Gönder