• 0

  Selamlar, ben dokuzuncu sınıf öğrencisiyim ve fizikçi olmak istiyorum fakat uyamayacağım hedefler ile moralimi bozuyorum sizce hedefi fizikçi olmak isteyen biri dokuzuncu sınıfı nasıl geçirmeli ?

  Softhen 07 Ekim 2020
 • 0
  Sana önerim asla vazgeçme çok istiyorsan eğer mutlaka başarırsın. Önünü kesmek isteyenler olacak seninle dalga geçenler olacak git para kazan gibi aptalca sözler söyleyecek çok yakınından kişiler olacak ama sadece hedefine odaklan. Sevgiler
  Can Kuru 07 Ekim 2020
 • +1
  Eğer bir hayalin varsa mutlaka gerçekleştirmek için çabala. Hayalini yok sayarsan veya küçümsersen ilerde başkalarının istekleri senin hayatına yön vermeye başlar, farkına vardığında ise çok geç olabilir. Henüz dokuzuncu sınıfsın ve istediğin her şeyi başarabilecek vaktin var.
  Lise için konuşmak gerekirse , asla lisenin ezberci eğitimine bağlı kalma, sürekli öğrendiklerini sorgula, yorumlar yap ve yeni bilgiler üzerine düşün. Umarım başarılı olursun. Sevgiler
  wormian 08 Ekim 2020
 • +1
  Çoğumuz hiç sevmediği bir işte, vasat verimlilikle, "para için" mutsuzca çalışıyoruz. Daha çoğumuz okuduğumuz alan dışında bir işte çalışıyoruz.
  O yüzden sevdiğin bir alan için çabalaman kayıp değil. Nihai amacımız " mutlu olmak" zaten... Para bir araç... Eğer isteğinde samimiysen, wormian' on açıklamasına imza atarım.
 • 0
  @softhen bende 9.sinifa geçtim ve 2seneyi aşkın süredir fiziğe aşıklık derecesinde ilgi duyuyorum , istersen beraber bu yola baslayabilirz (nerdüm)
  Ege Arazsu 14 Ekim 2020
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap