• 0

  Arkadaşlar Merhaba,Evren 7gök(boyut)'ten deniliyor. Ama sicim teorisine göre 26.boyut var.Ve orada niyetler anda gerçekleşiyor. Bilincimizle 26 evren geçsek taç çakradan yükselip 26.boyutta olurmuyuz?

  bahar öner 23 Mart 2018
 • 0
  Sicim teorisi'nde boyut sayısı oldukça fazla; 10 (9 uzay 1 zaman) boyut bulunmakta. Bunlardan 4 tanesi bizim bildiğimiz 3 uzay 1 zaman boyutu. Bu sayı, teorinin üzerinde çalışan bilim insanının kendi yaklaşımına göre artırılıp azaltılabiliyor. Bu “fazladan boyutların” ancak sicim ölçeklerinde fark edilebilecek boyutlar olduğu bir gerçek sicimlerin bu boyutlar içinde titreştiği ve bu yüzden gözlemleyemediğimiz düşünülüyor boyut üzerine hiçbir kesin veri bulunamaz çünkü gözlem imkansızdır 26 diye bulduğunuzda bir başka teoridir .Onun için açıklama istiyorsanız öyle olduğunu düşünenleri bulmalısınız kimbilir kaç teoriden biri o .
  onur cem dağ 24 Mart 2018
 • 0
  O zaman sorumu değiştireyim taç çakradan 10 paralel evren gectigimizi gozlemledigimizde 10.boyutta mi oluyoruz yani buna dair birsey okumustum onur bey fakat suan bulamiyorum Sevgiler
  bahar öner 26 Mart 2018
 • +2
  Boyut atlama ve benzeri şeyler sadece rivayetlerden ibaret. Evren maalesef hayal dünyamızdaki gibi işlemiyor. Beyin aktivitelerimiz ile boyut atlamak gibi şeyler mümkün değildir. Sadece kendi hayal dünyamızı yaşarız.
  Ve size para karşılığı boyut atlatacağını iddia eden kişilere inanmayınız.
  Hakan K 27 Mart 2018
 • 0
  çakralar konusunda çok az bilgiye sahibim ama şunu söyleyebilirimki çakra işleri yoga tarzı şeyler ruhen ve bedenen rahatlama amaçlı yapılır boyut değiştirmek gibi bir amaç yoktur gördüğünüz yalan haber yada yanlış bilgidir büyük olasılıkla bunu destekleyecek açıklama olarakta eğer öyle olsaydı aynştayn rosen köprüsü solucan delikleri uzayzaman ve boyut teorileri bilim adamlarının çalışmalarının hepsine yoga eğitmenleri baskın gelirdi bilimciler öyle birşey olsaydı çakra üzerine araştırmaları yapardı onca deha
  onur cem dağ 28 Mart 2018
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap