• -2

  Beyler ve bayanlar Yaşım 15 - 16 fizikle alakam çok büyük son 2 Yıldır çift yarık deneyiyle uğraşıyorum . Birçok nedeni cıktı . Einsteinin amacı bu 2 şeyi aynı çatı altinda matematiksel ifade etmek

  Batıkan Muratgül 30 Eylül 2017
 • +1
  kusura bakmayın batıkan bey . sadece merak ettiğim için soruyorum . bir çok farklı başlık altında sizin yazılarınızı gördüm ve okudum güzel fikirleriniz var . ancak fikirlerinizi insanlar anlayamıyor ve size sürekli imla kurallarına daha fazla uymanız gerektiğini söylüyorlar . ama sizin sorununuz imla kurullarını yanlış kullanmak değil . sanki türkçeyi bilmiyorsunuz ve yazılarınızı başka bir dilde yazıp , Google Translate ile türkçeye çeviri yapıyorsunuz .
  murat kaya 11 Ekim 2017
 • -1
  sanırım kendini bilgili gösterme çabaları :)
  Sadık korkmaz 14 Ekim 2017
 • 0
  Yok ben batikan arkadasin oyle bi ugras icinde oldugunu dusunmuyorum . gercekten merak etmistim . belkide yurtdisinda buyumustur yada baska bir sebebi vardir .
  murat kaya 17 Ekim 2017
 • 0
  Dedigim gibi bir cok yazisini okudum. Gercekten farkli fikirlere sahip .
  murat kaya 17 Ekim 2017
 • 0
  Merhaba! Ben Batıkan'ın okuldaki sıra arkadaşıyım. Dediğiniz gibi Batıkan'ın imla hataları var. Evet, gerçekten değişik ve güzel fikirleri var. Bu fikirlerini sık sık benimle paylaşır, beraber tartışırız. Bu arada Batıkan hızlı yazdığı için imla kurallarına dikkat etmiyor. Google Translate değil yani.
  Emirhan Akkaya 26 Ekim 2017
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap