• 0

  Göstereceğim bir videoda 30 saniyelik bir kısmıyla ilgili görüşlerinizi merak ediyorum. 3:36 ile 4:05 arasında anlatılanların aynısını ben yaşıyorum.

  Onur 10 Kasım 2016
 • 0
  Linki: https://www.youtube.com/watch?v=5l3y2h7h7b0&t=216

  Bu durumu sadece bağ kurduğum kişilerle yaşıyorum. Önceden öldürecek derecede kötüydü. Mesela bir yerde bir şeyler oluyor ve siz bunu hissediyorsunuz. Adını bile koyabiliyorsunuz. Hislerinizin sizi yönlendirdiği yere gitmek yada orayı bulmak zorundasınız. Aksi taktirde acı çekiyorsunuz. Adını koyabildiğiniz o şeyi bulsanız bile bazen bir nebze rahatlıyorsunuz. Çünkü olacakların veya olanın önüne geçemiyorsunuz çoğu zaman.
  Onur 10 Kasım 2016
 • 0
  İnan yazacak bir şey bulamıyorum . Youtube'a erişimin varken ve de youtube den neredeyse her türlü bilgiye , sanata , bilime ve hayal gücünü genişletecek şeylere ulaşabilecekken şu videoyu bilinçli bir kafa ile paylaşmak ... Yani video'nun paylaşıldığı kaynağa mı gülsem , yoksa marsta yaşayıp '' gezegenler arası reenkarnasyon geçiren '' bir çocuğa mı inansam yoksa bu videoyu 200.000 zihnin izleyip , altına da çok ilginç yazan bir türk zihnine mi yansam , bilemedim .
 • 0
  Yinede bunu şaka amaçlı paylaşmış isen de iyi şakaydı .
  Diğer olasılık ciddiysen de saygı duyuyorum düşüncene .
 • 0
  Düşünceleriniz için teşekkürler arkadaşlar :)

  Sadece 3:36 ile 4:05 olan kısmı için dedim ben geriye kalan kurgu zaten beni de ilgilendirmiyor. Buna odaklanırsanız sevinirim.
  Onur 10 Kasım 2016
 • 0
  Birde bunu ciddi bir şekilde yazdım. Şaka olarak algılamamanızı rica ediyorum. Video paylaşımı olaraksa internette bunu ifade eden bir kaynak bulamadım. Sadece o videodaki orada anlatılan bir şeyi yaşadığım için linki verdim. Benim için kurgu veya doğru olması önemli değil. Animasyon da olabilirdi. Önemli olan anlatmak istediğim o kısım.
  Onur 10 Kasım 2016
 • 0
  +Onur Bu sadece senin hissetiğin soyut bir kavram. o yüzden yukarıda verilen cevapların hepsi kişisel yani nesnel bir cevap yok soruna(bence).
  PYSKOPHAT 10 Kasım 2016
 • 0
  ruhi durumundandır geçer.
  Ali Yıldırım 12 Kasım 2016
 • 0
  bence sen öyle düşünmek istediğin için oluyor rahat bırak kendini
  Can YILMAZ(Thinking) 12 Kasım 2016
 • +1
  Bu durumu sadece bağ kurduğum kişilerle yaşıyorum. Önceden öldürecek derecede kötüydü. Mesela bir yerde bir şeyler oluyor ve siz bunu hissediyorsunuz. Adını bile koyabiliyorsunuz. Hislerinizin sizi yönlendirdiği yere gitmek yada orayı bulmak zorundasınız. Aksi taktirde acı çekiyorsunuz. Adını koyabildiğiniz o şeyi bulsanız bile bazen bir nebze rahatlıyorsunuz. Çünkü olacakların veya olanın önüne geçemiyorsunuz çoğu zaman.Onur 10 Kasım 2016


  Ne demek istediğini anladım.
  Ama bence Video anlatmak istediklerin için yanlış olmuş.
  Sana şunu söyleyebilirim bir süre sonra alışıyorsun ya da elinden bir şey gelmeyeceğini fark edince önemsememeye başlıyorsun.
  Tek diyebileceğim içindeki ışığı kaybetme, fazla kurcalama ve fazla konuşma.
  zamandakaybolanruh 26 Kasım 2016
 • 0
  bu olabilir....üzerine düşün ve geliştirmeye çalış derim....
  Nedim GARİP 03 Ocak 2017
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
HAFTANIN EN İYİLERİ
İSTATİSTİKLER

5.158 soru

30.943 cevap

31.424 kullanıcı

Giriş Yap