• 0

  Işık Hızından Daha Hızlı Madde

  Abdulmecit Kotan 26 Ağustos 2014
 • 0
  muktemelen sanal olurdu bu yüzdende yavaşlamak için sonsuz enerji harcamamız gerekirdi (takyon mantığında) biz bu maddeden yapılmış olsaydık önce ölümden döner sonra gençleşir hzlanıp güçlenir sonra boy kısalmasından muzdarip olup(muhtemelen yemekleri çıkarıp işe yaramazları aldığımızdan dolayı) küçülüp "ANNE" denilen devasa bir canlının bizi tuhaf bir yolla yiyip sindirmesi olarak düşünülebilinir ama....bu aşırı gerçekçi ve uçuk bir olay olurdu....psikoloğuma uğramam gerekeçek sayende:D
  porofsercan porofser 27 Ağustos 2014
 • 0
  bana göre evrendeki en hızlı olgu düşüncedir....ışık onun yavaşlamış halidir...biraz felsefii gibi görünsede iyi bir çıkarım...:)
  selami ilker başköy 18 Eylül 2014
 • 0
  Maddesel ortamın dışında olurduk bunu aramak için dışarıya ve ya teknolojiyle uğraşmak mantıksızdır bunu sağlar ise sadece beyin sağlayabilir. Yani insan beyninin tamamına yakınını ya da tamamını kullanmaya başarırsa kavrayış hızı hareket hızı vs. her şey sonsuz olurdu. Şöyle düşünün madde zerrelerin en kararlı hallerde bulunup bir organizasyon oluşturduklarında meydana gelir. Eğer beyninizin tamamını kullanırsanız. Her bir zerrenizi kontrol edebilir ve var olan her bilgiye internet gibi ulaşabilirsiniz. Her yer önünüzdeki bir harita gibi olur ve yer değiştirmeniz ne kadar uzak olursa olsun anlık olur.
  Muhammed Ali Doğan 11 Ekim 2014
 • 0
  Işık hızına ulaşılabilir bu mümkün. Herşey e=mc2 de gizli..
  Bahattin Akçalan 11 Ekim 2014
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
HAFTANIN EN İYİLERİ
İSTATİSTİKLER

4.656 soru

27.500 cevap

30.196 kullanıcı

Giriş Yap