• 0

  Uzaylılar ile iletişime geçmek neden tehlikelidir ve uzaylıların bir dini -benim görüşüm müslümanlık- var mıdır?

  yusuf akdeniz 29 Eylül 2016
 • +1
  Umarım şaka yapıyorsundur. Öncelikle uzaylıları görmedik, duymadık, hissetmedik ve onlardan hiç bir belirti almadık. Bu ne oldukları ne de olmadıkları anlamına gelir. Sizin kafanızda sanki uzaylılar yörüngede istasyon kurmuş gibi gereksiz bir düşünce şekli var. İkinci olarak burası bir bilim sitesidir, ''uzaylıların bir dini var mıdır ?'' gibi ahmakça ve gereksiz bir sorunun cevabını burda, daha doğrusu hiçbir yerde bulamazsın.
  Denis Kaya 30 Eylül 2016
 • +1
  Daha uzaylıların var olup olmadığını bilmiyoruz. dinlerinimi bilelim :D
  PYSKOPHAT 30 Eylül 2016
 • 0
  Uzaylıların varlığı artık tartışılmaması gereken bi konudur. Apaçık bir şekilde varlar. Uzaylıalrın insanlar üzerinde yaptığı deneylerde yerleştirdikleri çipleri çıkaran doktorlar bile var. hala uzaylı varlığını mı tartışıyorsunuz. Ayrıca soru da gayet mantıklı. Bu konuyla alakalı çeşitli görüşler var fakat ben onların özgür canlı formları oldukça için kendi dini görüşlerinde serbesttirler.
  Mortissa Tekin 01 Ekim 2016
 • 0
  İslam dininde 30 bin alem olduğuna inanılır hayvanlar,bakteriler,cinler vs. gibi bin tane alem sayılabilir 30 bin alem olduğuna göre bence bunlardan bir tanesi de uzaylılar olabilir ben varlıkları kanıtlanmasa da var olduklarına inanıyorum bizle iletişime geçmemelerinin olasılıklarını ruhi çenet kanalında video çekerek anlatmış izleyebilirsin.
  bilenerr 03 Ekim 2016
 • 0
  @Mortissa Tekin , bana bir uzaylı gösterin. Kanıt gösterin.Ne doktoru ne çipinden bahsediyorsunuz ?
  Fatih Boyalı 04 Ekim 2016
 • 0
  Uzaylıların var olduğunu varsayarsak ve yaşama veya varoluşunda "neden ve nasıl"ı bulamadıklarını da varsayarsak, insanlar gibi bir çeşit inanışları olabilir.
  Burak Şehitoğlu 04 Ekim 2016
 • 0
  İnsanoğlunda uzaylı kelimesi insandan öte ileri bir varlık algısını oluşturmuştur. Yani sen benim görüşüm İslam demişsin İslam dinine göre evrendeki en üstün canlı insandır. Kısaca inandığın şeye tam inan( tabi bu yorumu başta söylediğim genel uzaylı algısına göre yaptım)
  headbang 09 Ekim 2016
 • 0
  Ya şöyle uzaylılarla iletişime geçmenin yanlış yada doğru olacağını bilemem ama çevrenin içinde yarattığı uzaylı korkusu bilinmemezlikten geliyor, biz insanlar bilmediğimizden korkuyoruz genelde karanlık bile buna bir örnek olabilir
  Karyaa Kortel 18 Ekim 2016
 • 0
  Şu koskaca evrende başka nerede ALLUEKBER deniyor olabilir ki
  Karyaa Kortel 18 Ekim 2016
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap