• 0

  Burçlar hakkında ve gezegenleri ile uyumu hakkında ne düşünüyorsunuz. Mantıklı'mı sizce?

  Ahmet Kaptan 28 Ağustos 2016
 • +2
  Mantık nedir ? Mantık ; dev gibi bir topaç gibi dönen ve bizden 700 milyon km uzakta olan bir gaz devinin bizlerin '' duygularına '' etki etmesi midir ? Yoksa mantık ; 20 sene sonra mars'ın nerede ve hangi hızda olacağını söyleyen newton yasaları mıdır ? Mantık nedir ? Cevabım ; açıkcası çok mantıklı .
  Kemal ( Bay Hiçkimse ) 28 Ağustos 2016
 • 0
  Tıpkı dini inanışlar manipüle edilerek hurafelerin ortaya çıkması gibidir burçlar. Bilimsel hiçbir dayanağı olmamasına rağmen bilimle ilgiliymiş gibi, bilimin doğrularını gösterir gibi bir algı oluşturulmaya çalışılıyor. Kısacası bilimin hurafesidir burçlar.

  Hakkında uzun uzadıya konuşulacak bir yanı olduğunu da düşünmüyorum. Mantık ve burç kelimelerinin aynı cümle içerisinde yer alması bile doğru değil :)
  Veritas 28 Ağustos 2016
 • 0
  Fark edersen genelde "burçlara inanır mısın" diye sorarlar. Çünkü bunun bilimle ya da mantıkla alakası yoktur. İnanç meselesidir. Ben inanmam saçma sapan editör yorumlarını da okumam. zaman kaybı. Mitolojik tanrıları gezegenlere atfetmekle aynı şey...
  filozof 28 Ağustos 2016
 • +2
  Doğukan Şimşek 28 Ağustos 2016
 • 0
  Burçlar saçmalıktır.
  sa 28 Ağustos 2016
 • +1
  Bir film kadar mantıklıdır, eğlencelidir, hatta gerçeğe bağlı bir mantık üzerine kurulmuştur. Ama gerçek dünyada daha farklıdır. Aşk vardır ama gerçek aşkın öpücüğü ölüyü diriltmez.. Hikayeler, şiirler, sözler insanların kişiliğine, duygularına etki eder, hatta onu değiştirebilir ama gezegenlerin konumu bunu yapmaz..
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İSTATİSTİKLER

4.811 soru

28.505 cevap

30.378 kullanıcı

Giriş Yap