• 0

  Sizce uzaylı adı verilen varlıklar bize gösterildiği gibi mi?

  özlem 28 Temmuz 2016
 • 0
  Uzayda bu tür varlıkların olduğuna dair hiçbir somut bilgi yok. Bize gösterilen uzaylı tipleri bilim kurgudan ibaret. Ancak benim fikrim şu: Böylesine büyük, içinde milyarlarca galaksi barındıran evrende başka canlılar tabikide olabilir.
  eftal akçay 28 Temmuz 2016
 • +1
  evrende bizden başka varlıkların var olmadığını iddia etmek haksızlık olduğunu düşünüyorum,görememizin sebebini tam olarak bilmeme rağmen boyutsal farklılık olduğunu düşünüyorum bildiğiniz gibi üçüncü boyutta yaşıyoruz ve dördüncü boyutun var olduğunu biliyoruz.
  gazete okuyan adam 28 Temmuz 2016
 • +1
  Bence bize gösterilen kendi kollektif bilincimizde yayılan sembolleştirilmiş halleridir. Kanatlı insan biçiminde melekler, göğsümüze oturan insana benzeyen karabasanlar gibi...
 • 0
  Bence o çizimler sanatsal olarak yapılmış fantezi ürünleri hayal gücü geniş bir çocuğa uzaylı çiz de ne çizerse o şekilde. Evrendeki canlıları göremememizin en büyük nedeni gezegenleri bile zor görürken (ışığın ulaşım süresinden dolayı 1000lerce yıl önceki hallerini görmemizi hiç saymıyorum) İçindeki canlıları görmemiz aşırı derecede zor eğer bizim 1500lü yıllardaki bilim seviyemize yakın bir topluluksa şuan ki teknoloji ile varlıklarını görmemiz kanıtlamamız çok zor. Yani bizim gibi zeki varlıklar varsada şuan ulaşamıyoruz.
  yusuf 30 Temmuz 2016
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İSTATİSTİKLER

5.099 soru

30.435 cevap

30.746 kullanıcı

Giriş Yap