• 0

  Skaler Dalga Teorisini biraz araştırdım ancak biraz karışık konuya hakim olan varsa kısa ve net bir şekilde açıklayabilir mi?

  Tuğrul Kağan Usta 03 Mart 2019
 • +1
  Başka bir deyişle tesla dalgası diye isimlendiriliyor tesla bu dalgaları keşfetmişti hertz tabanlı olmayan bir dalga türüdür teoriye göre elektrik manyetizma yerçekimi gibi olaylar skaler dalgalardaki değişimden kaynaklanıyor hatta maxwell denklemlerini geliştirerek bu dalgalara ulaşabiliriz matematiksel ispatida mevcuttur skaler dalga detektörlerini bir yerde görmüştüm ama baya garip bisey teoride skaler dalgalarla istedigin seyi yapabilirsin eğer skaler dalgayi atoma odaklarsan atom izotoplarına ayrışabilir eğer skaler dalga yoğunluğunu arttırıp azaltirsan kütle ve eylemsizliklte değişim olur buda bir cismin havalanması demek
  Rick Sanchez 05 Mart 2019
 • -1
  tesla denen zibidi matematik mi biliyodu da teori yapmis. skaler dalga teorisi herneyse fizikte oyle bisey yok. bosuna arastirmayin.
  destroyer 06 Mart 2019
 • +1
  destroyer evindeki elektrikle çalışan her şeyi kapat ce bir yıl geçirmeye çalış işte Tesla'nın icatları bu kadar önemlidir dünyanın en önemli bilim adamı kabul edilir ve paraya hiç önem vermeyen Tesla sadece insanlık için çalışmıştır ve sen ona zibidi mi diyorsun matematiksiz mi diyorsun bu yüzdenmi 1200 ü aşkın icatı var şimdi git ve rusların skaler dalga teorisiyle çalışan denizaltısını araştır insanlar boş yere sallayan zibidi!!!
  Tuğrul Kağan Usta 09 Mart 2019
 • 0
  destroyer 12 Mart 2019
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İSTATİSTİKLER

5.026 soru

30.072 cevap

30.540 kullanıcı

Giriş Yap