• 0

  Enerjinin kablosuz iletimi insanlar üzerinde ne gibi sorunlar yaratabilir? (Enerji kablosuz olarak bir yerden diğer yere giderken arada kalan insanlar bu enerjiden olumsuz yönde ne kadar etkilenir?)

  Sezer Özel 13 Kasım 2018
 • 0
  Aslında insan vücudu hazır olmadığı düzeyde elektromanyetik radyasyona maruz kalıyor. Cep telefonu vericilerinden, alıcılarına, tv'lerden internet modemlerine, bina içi elektrik ve telefon kablolarından, uydu gsm vericilerine...

  Elektromanyetik dalgaların, hücre düzeyinde dna bozulmasına yol açtığı söyleniyor. Kanıtlanması bir çok sektörü olumsuz etkileyeceği için, her zaman bir şehir efsanesi olarak da kalabilir.

  Ama insan vücudu çok hı8zlı adapte olabilen bir yapıda, şimdi değil ama 3-4 kuşak sonra, bu radyasyona adapte olur bence insanlık.

  Şu anki durumda, kablosuz iletimde dahil bu elektromanyetik alanlar, uykusuzluktan, ruh ve sinir hastalıklarına, düşüklere, düşük bağışıklık sistemlerine neden olduğundan şüpheleniyor.

 • 0
  Sigara dediğimiz şey buna en güzel örnektir. Sigara faydalı sanılırdı stresi aldığı psikolojiyi rahatlattığı falan hatta her yerde reklamları vardı. Yıllar sonra işler değişti. Yani Yıllar sonra işler değişebilir, biz denek nesiliz. beyaz fare.
  Süleyman SAV 26 Kasım 2018
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap