• 0

  Zamanda yolculuk mümkün olsaydı, gelecekten birileri şu ana kadar günümüze gelemez miydi ?

  Metehan Özdemir 12 Ekim 2018
 • -1
  Zamanda yolculuk her ne kadar bilimkurgu gibi gözüksede mümkün olabilir farklı bilmediğimiz bir teknoloji bunu mümkün kılıyor olabilir en azından zaman yolculuğunu engelleyen bir yasa yok
  olabilir ama belki bizimle iletişim kuramayıp sadece olayları izliyordur veya belki bizim bulunduğumuz farklı bir zamandaki paralel evrendedir kim bilir belki tarihi bir olayı değiştirmiş fakat bu farklı bir zaman çizgisinde devam ediyordur bilindiği gibi çok fazla teori ve fikirler var ama hala muamma bir olay zaman yolculuğu.. gelecekten birilerinin gelmemesi zaman yolculuğunun mümkün olmadığını veya imkansız olduğunu göstermez bu önyargı ortadan kalkmalı.
  Rick Sanchez 14 Ekim 2018
 • 0
  Benim fikrim şu; eğer mümkün olsaydı mutlaka ama mutlaka önümüzde asırlar var, mutlaka birileri günümüze gelirdi. Dediğiniz gibi bunun tek bir mantıklı yolu var, o da paralel evren. Belki bundan 100 sene sonra, belki 10 sene sonra zaman yolculuğu mümkün olacak fakat -benim görüşüm- kesinlikle gittiğimiz yer ve zaman paralel evrende olacak.
  Metehan Özdemir 15 Ekim 2018
 • 0
  Zaman yolculuğu entropi yasasına aykırıdır, yani mümkün değil.
  Ahmet Yılmaz 19 Ekim 2018
 • 0
  Kuantum mekaniğine göre şuana kadar kullanılan fizik kuralları yok olduğu için mümkün olabilir.

  Solucan deliklerini düşün solucan delikleri ağzı ve birde çıkış noktası olan tünel gibidir bükülen uzay zamanında bir ara geçit olarak düşünebilirsin ama solucan delikleri çok küçük boyuttır bunlar tespit edilip yeteri kadar enerji verildiğinde geçiş yapılacak kadar büyük olabilir belki de o tünelden geçerek zamanın herhangi bir bölümüne geçiş yapılabilir.
  İsmet Şahan 21 Ekim 2018
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap