• +1

  UFO Hakkında Ne Düşünyorsunuz ?

  PYSKOPHAT 06 Eylül 2016
 • 0
  Roowell ike popüler olmaya başlayan , insanlığın yarattığı hayali nesneler . Ki bu çabayı küçümsemiyorum sonuçta evrende yalnız olmadığımız gerçeğini bazılarımız soyut nesnelerce kanıtlamaya çalışıyor .
 • 0
  Roswell olacak o .
 • 0
  @Mr.Nobody SpaceX roketi deneme ateşlemesi sırasında göze çarpan o küçük şey ufo mu ?
  Sizce uzayda yaşayan başka canlılar insanların uzay hakkında bilgilerini gelişmesini istemiyorlar mı ?
  PYSKOPHAT 06 Eylül 2016
 • 0
  SpaceX defalarca uzaya roket gönderip geri indirdiler sorunsuz bir şekilde . Azıcık mantıklı olursak bunu görmek çokta zor değil bence . Diğer yandan bizim gelişmemizi istemeyen bir uzaylı ırkı varsa buda güzel bir olasılık çünkü bu potansiyellerimizin baya büyük olduğunu gösterirdi .
 • 0
  UFO'nun türkçe açılımı "tanımlanamayan uçan nesne"dir. Bir köylü için UFO olan şey, hem köylü hem onu uçuran üçkağıtçı için helyum dolu balondur..
 • 0
  Cevaplarınız için teşekkürler.
  PYSKOPHAT 06 Eylül 2016
 • 0
  @Hasan Tosun Evrende yalnız olmayabiliriz ama uzaylılar uçan dairelerle buralara gelmiyor emin ol.SpaceX in Falcon 9 roketinde uçan şeyinde kuş olduğunu http://www.fizikist.com/beyin-firtinasi/19557/ linkinde açıkladım.Şimdi düşünelim.Uzaylılar ufolarıyla geliyolar diyelim.Ama bizle iletişim kurmak istemiyolar.Neden ? Muhtemelen herkes gizli kalmak istedikleri için diyecek(başka cevap bulan lütfen yazsın).Madem gizli kalmak istiyolar o zaman şu an neden internettte yüzbinlerce ufo videosu var ve dünyadaki insanların çoğu uzaylıların ufolarla bizi ziyaret ettiğine inanıyor ? Eğer gerçekten ufonun içindekiler uzaylıysa , buraya kadar gelebilecek kadar teknolojileri gelişmişse ve gizlenmek istiyolarsa kameralara yüzbinlerce kez takılmak yerine ellerindeki teknolojiyle çok rahat gizlenirlerdi demi ?
  .
  sa 06 Eylül 2016
 • 0
  Tümdengelim yaparsak: yani eğer uzaylılar ufolarla bizi ziyaret ediyosa, bizle iletişim kurmak iistemiyolar çünkü bugüne kadar kimseyle kurmadılar.Bizle iletişim kurmuyolarsa muhtemelen gizli kalmak istiyolardır.Tamam, Gizli kalmak istiyolar ama bunu başaramamışlar.Buraya kadar gelebilecek teknolojiye sahipler(Bu demek oluyo ki ışık hızının kurallarını warp drive motoru gibi bir şeyle bi şekilde kırmışlar,böyle teknolojiye sahipler yani) ama kameralardan gizlenemiyolar öyle mi ? Mantıklı mı bu ?
  sa 06 Eylül 2016
 • 0
  Mantık , uzaylıların '' warp drive '' teknolojisini kullandıklarını iddaa ettiğinde öldü @b efec . (: Çünkü onların algılarını , gerçeklliklerini , zeka seviyelerini bilmiyoruz ki . Hatta ışık hızının onlar için bir engel olup olmadıklarını bile bilmiyoruz .
 • 0
  @B_efeC SpaceX Roket Denemesi sırasında o küçük şeyin kuş olduğunu söylediğini görmemişi o yuzden böyle bir soru sordu beni aydınlattığın için teşekkürler
  PYSKOPHAT 06 Eylül 2016
 • 0
  @Mr Nobody . Zaten warp drive 'gibi' bir şeyle yazmışım.Dikkatli okursanız.
  sa 07 Eylül 2016
 • 0
  @Hasan Tosun önemli değil.
  sa 07 Eylül 2016
 • 0
  Doğru ama genede onların gerçekliğini , bizim gerçekliğimize dayandırarak açıklamaya çalışmışsın . Sadece söylüyorum mantıksız değil . @b efec .
 • 0
  hasan tosun eğer bu tür ufo gibi şeylere meraklıysan bir site var http://www.zamandayolculuk.com/html-2/ufogravitymanipulation.htm bu siteye gir güzelce anlatmışlar fakat bazı kısımlar ingilizce
  emir 07 Eylül 2016
 • 0
  en güzel ufo görüntüsü kumburgaz ufosudur. 2009 da falan çekildi. öyle helyum balon malon yapamadıgımız için, ve öyle aman aman holywood filmi efektleri üretemedigimiz için insanın yapmadıgı (en azından bizimkilerin) ortada. kaldıki çekim çok güzel zoom u falan herşeyi var. oldukca uzun bir video. helyum balonu malonu diye kendinizi kandırabilirsiniz. ama en güzel ufonun kumburgazda çekildiğinden bile haberiniz yok :)
  Brian Doylen 07 Eylül 2016
 • 0
  ufolar bizle iletişim kurmak istemiyolar demeniz çok güzel. sanırsınızki evinizde uzaydan gelen her sinyali alan devasa alıcılar var, sanırsını herkesin uzayda kamerası var etrafı gözlüyor :) insanlarla iletişim kuruyorlardır belki ama bunlara sahip olanlarla. yani gelişmiş ülkelerin kurumlarıyla. onlarında kalkıp size herşeyi açıklayacagını sanmanız çok harika :) şu an mesela iphone 8 hazır ama size açıklamıyorlar. 7 son sanın istiyolarki 7 yi alın seneyede 8 i alın. cep telefonu için bunca sır tutan kurumların ufo ile ilgili gevşek gevşek konuşacagını sanmanız süper :)
  Brian Doylen 07 Eylül 2016
 • 0
  mesela şu an g20 de ikili görüşmeler oluyor. hade bakalım ne konuştu liderler kapalı kapılar ardında? bilenininz varmı? yok.. liderler kalkıp açıklıyolarmı her konuştukları şeyi detayıyla? hayır. çıkıp işbirliği artıcak bilmem ne diyolar. ama arka planda onu istiyoruz bunu istiyoruz diyolar. sende sadece sana söylenen işbirliği vs artıcak sanıyorsun. hah şimdi nasa bulmuş ufoyu. çekmiş görüntüyü. kalkıp sana söyliycek ha??? bütün dünyaya.. böylece bütün dünya bir teknoloji yarısına giricek silah yapıcak.. nasada enayiydi.. o teknolojiyi kendim yaparım diye düşünemeyecek kadar salaktı :)hade bi iyilik yapim tüm dünyaya haber vereyim diycekti :) evet youtube yalan ufo görüntüleriyle dolu. ama içlerinde doğru olanıda var. zaten bir gerçeği karalamak istiyorsan milyonlarca sahtesini yaparsınki insanlar otomatikman genellemeye gitsinler. desinlerki " olm onların hepsi sahte " :) 1 i gerçekse bile karambolde götürüyolar işte bu metodla :)
  Brian Doylen 07 Eylül 2016
 • 0
  @emir saol :)
  PYSKOPHAT 07 Eylül 2016
 • 0
  Ufo'nun Açılımı : Ufo = Unidentified Flying Object = Tanımlanamayan uçan cisim. Bir Ufo Bana Göre Daire Yada Tuhaf Bir Şekli Olan İnsanlardan Daha Akıllı Hayat Formlarının (Uzaylıların) Kullandığı Bir Uzay Aracı.
  15 Eylül 2016
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İSTATİSTİKLER

5.026 soru

30.072 cevap

30.540 kullanıcı

Giriş Yap