• 0

  Dünyadaki yaşantimiz uzaylilar tarafindan izleniyor ve şekillendiriliyor olabilirmi

  Kaan Çelik 05 Eylül 2016
 • 0
  Ufo sacmaliklarina pek inanmam ama gercekten ilginc ve resmi oynanma yapilmamis video infilak eden falcon9 roketinin arkasindan gecen bisey canli oldugunu dusunmeyecegim kadar hizli buytun siz karar verin baska bir ulkenin sabotaj girisimi olabilirmihttps://youtu.be/bNY0j85hCwU
  Kaan Çelik 05 Eylül 2016
 • 0
  Ayrica Musk in yaptigi aciklamaya gore patlama oksijen tankinda olmus ama sebebi bilinmiyor
  Kaan Çelik 05 Eylül 2016
 • 0
  Yalnız o şey her ne ise patlamaya bir etkisi yok çünkü daha yaklaşmadan patlıyor . Ve içten bir patlama olmuş zaten . Boşuna bu konuda teori üretmeye gerek yok bence .
 • 0
  neden olmasın?
  Doğukan Şimşek 06 Eylül 2016
 • 0
  biz bile böceklerin hayatını şekillendirebilioruz onlar neden şekıllendıremesınler :) bizden daha gelişmişlerse neden yapamasınlar kuşların vb pek çok hayvanın hayatını şekıllendıren insanlar var duşun derim :)
  muhammed 06 Eylül 2016
 • 0
  Roketlere uçaklara uydulara mekiklere uydulara her türlü gökyüzü ve uzay aracına ilgim var. Defalarca uçak türleri isimleri roketleri roket yakıtlarını jet motorlarını vs. araştırmışımdır.Ufolarıda araştırdım.Hedefimde Havacılık ve uzay mühendisi olmak.Ve komik olacak ama o uçan şeyin 'kuş' olduğuna eminim :D Kameranın çözünürlüğünün düşük olmasınan net gözümüyor ama.Belki geriye doğru manevrasının hızından dolayı ufo sanmışlardır. uİlk kuş sağdan sola doğru ilerliyor görüntüden çıkıyor,sonra ters yönde 2.kez kadraja giriyor ama ikisi farklı kuşlar.Aynı cisimm manevra yapıp geriye doğru tekrar kadraja girmiş gibi gözükkmüş ama öyle değil.Sadece iki farklı kuş :D Dikkatli bakarsanız kanat açıp kapama gibi hareketler yapıyor.Kamera net olsa her şey belli. En komiğiyse Bunu insanlara ufo diye yedirmeye çalışmışlar :D Ufo dedikleri şeylerin en az yüzde 80 i böyle.İnsanlar bunlara sorgulamadan inanıyorya o üzüyor.
  sa 06 Eylül 2016
 • 0
  NASA zaten 24 saat youtube da canlı yayın yapıyor.Bazen falcon 9 roketinide veriyolar.Orada bile etrafta uçuşsan kuşlar rahatça görülüyor.Blue origins in roketi falcon 9 dan çok daha başarılıydı bence.Uzaylı olsam falcon 9 u değil onu patlatırdım :D Ama ne amaçla ? Uzaylı gelip niye roket patlatsın:D :D Falcon 9 roketi defalarca fırlatıldı zaten.Şimdi mi patlatmak akıllarına gelmiş.Bu sadece saçmalık.
  sa 06 Eylül 2016
 • 0
  Tabi tam anlamıyla '' bullshit '' .
 • 0
  Zaten şu an havada onlarca uydu, roket vs. ıvır zıvır dolu. Eğer uzaylı bir şeyleri patlatma niyetinde olsa sıra buna gelene kadar çoktan haberimiz olurdu.
  Fatih Boyalı 07 Eylül 2016
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İSTATİSTİKLER

5.049 soru

30.145 cevap

30.594 kullanıcı

Giriş Yap